Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Sportactiviteiten

  • Kindvriendelijk

  • Ontbijt

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele villa ligt op 3 km van de Bagno Asciutto en nodigt gasten uit om te gaan duiken en fietsen in de omgeving.

    De vakantieboerderij is op 10 minuten rjden weg van Faro di Punta Spadillo gelegen. Het eiland Pantelleria is 4 km verwijderd van de villa. De woning is op 15 minuten rjden weg van de Montagna Grande gesitueerd.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Gasten die in Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram villa verblijven, kunnen gebruikmaken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een koelkast. Panettiere Marrone Francesco serveert Italiaanse gerechten en is op maar 1 km verderop gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00
    Licentienummer19081014B532910,IT081014B5BAOZHLAM

    Kameropties bij Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Natuur foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Kamer foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Buitenkant foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Kamer foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Kamer foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Kamer foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Interieur foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Interieur foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Buitenkant foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Kamer foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Bedden foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Faciliteiten foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Buitenkant foto
    Standaard Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Voorzieningen foto Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele  Wastafels foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 2 King Size Beds

    Meer informatie +
    Kamer met een King Size Bed

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Pantelleria
    5.3 km

    Bezienswaardigheden (8)

    San Michele
    900 m
    San Vito
    1.5 km
    Chiesa di Santa Maria del Rosario
    2.4 km
    Santuario della Madonna della Margana
    2.7 km
    Tombe preistoriche
    2.7 km
    Hot springs
    2.8 km
    Kazzen Oro di Pantelleria Specialita dell'Isola Cantina e Laboratorio di prodotti tipici
    2.9 km
    Grotta Del Freddo
    3 km

    Gastbeoordelingen van Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram villa?
      In Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram villa kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram villa?
      Gasten van Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram villa kunnen onder andere de Montagna Grande (4 km), Faro di Punta Spadillo 3) en het eiland Pantelleria 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Abraxas Vigne Di Pantelleria - Tenuta Bukkuram San Michele